0RLS025.T
Onderdeel nummer:
0RLS025.T
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE CRTRDGE 25A 600VAC NON STD
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14624 Pieces
Data papier:
0RLS025.T.pdf
Invoering
Kopen 0RLS025.T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:600V
Size / Dimension:0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Serie:POWR-GARD® RLS
Reactietijd:Fast
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cartridge, Non-Standard
Andere namen:RLS025
RLS025.T
RLS25
Temperatuur:-
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Onderdeelnummer:0RLS025.T
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE CRTRDGE 25A 600VAC NON STD
Huidige score:25A