Kopen 0TLS090.TXMB met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 170V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.563" Dia x 0.877" H (14.30mm x 22.28mm) |
| Serie: | POWR-GARD® TLS |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial Bend Cylinder |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0TLS090.TXMB |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 90A 170VDC RAD BEND |
| Huidige score: | 90A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 100kA |
| toepassingen: | Telecom |
| Email: | [email protected] |