1120-3R9M-RC
1120-3R9M-RC
Onderdeel nummer:
1120-3R9M-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH
Data papier:
1120-3R9M-RC.pdf
Invoering
Kopen 1120-3R9M-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.810" Dia (20.57mm)
afscherming:Unshielded
Serie:1120
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1120-3R9M-RC
Inductie:3.9µH
Hoogte - Zittend (Max):0.840" (21.34mm)
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 11.4A 5 mOhm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH
DC Resistance (DCR):5 mOhm Max
Huidige score:11.4A