Kopen 159ZC met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerantie: | ±15% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 4.030" L x 2.250" W (102.36mm x 57.15mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | 159 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 159ZC-ND HM1554 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 159ZC |
| Inductie: | 60mH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 2.630" (66.80mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 60mH Unshielded Inductor 2A 700 mOhm Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 60MH 2A 700 MOHM CHASS |
| DC Resistance (DCR): | 700 mOhm |
| Huidige score: | 2A |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |