16RX301500M10X20
Onderdeel nummer:
16RX301500M10X20
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
1.16RX301500M10X20.pdf2.16RX301500M10X20.pdf
Invoering
Kopen 16RX301500M10X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:RX30
Ripple Current:-
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 130°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:16RX301500M10X20
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 130°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:1500µF