2300HT-220-H-RC
2300HT-220-H-RC
Onderdeel nummer:
2300HT-220-H-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 22UH 19A 8 MOHM TH
Data papier:
2300HT-220-H-RC.pdf
Invoering
Kopen 2300HT-220-H-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Toroidal
Tolerantie:±15%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:1.280" Dia (32.51mm)
afscherming:Shielded
Serie:2300HT
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 200°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Powdered Iron
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:2300HT-220-H-RC
Inductie:22µH
Hoogte - Zittend (Max):0.650" (16.51mm)
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:22µH Shielded Toroidal Inductor 19A 8 mOhm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 22UH 19A 8 MOHM TH
DC Resistance (DCR):8 mOhm Max
Huidige score:19A