Kopen 250R080ZR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 60V (250V Int) |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 4s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.228" Dia x 0.181" W (5.80mm x 4.60mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, 250R |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 33 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 14 Ohm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | F5551CT |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 250R080ZR |
| Afstand tussen de draden: | 0.201" (5.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.390" (9.90mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | PTC RESETBL 60V/250VIR 80MA RAD |
| Current - Trip (It): | 160mA |
| Current - Max: | 3A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 80mA |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |