Kopen 2901904 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | - |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | Plug In, 8 Pin (Octal) |
| switching Voltage: | 250VAC, 220VDC - Max |
| Serie: | REL-OR |
| release Time: | 30ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | REL-OR/LDP-220DC/1/MB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 60°C |
| opereren Time: | 20ms |
| montage Type: | Socketable |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2901904 |
| Kenmerken: | Diode, LED Indicator |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 220VDC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 220V |
| Contact Rating (Current): | 10A |
| Contact Material: | Silver Nickel (AgNi) |
| Contactformulier: | SPST-NO (1 Form A) |
| coil Voltage: | 220VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 36.1 kOhms |
| coil Vermogen: | 1.5 W |
| coil Current: | 7mA |
| Email: | [email protected] |