Kopen 2901911 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | - |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | Plug In, 8 Pin (Octal) |
| switching Voltage: | 250VAC, 220VDC - Max |
| Serie: | REL-OR |
| release Time: | 20ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | REL-OR/L- 24AC/1 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 60°C |
| opereren Time: | 20ms |
| montage Type: | Socketable |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2901911 |
| Kenmerken: | LED Indicator |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VAC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V |
| Contact Rating (Current): | 10A |
| Contact Material: | Silver Nickel (AgNi) |
| Contactformulier: | SPST-NO (1 Form A) |
| coil Voltage: | 24VAC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 65 Ohms |
| coil Vermogen: | - |
| coil Current: | 100mA |
| Email: | [email protected] |