Kopen 2904476 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 24V |
|---|---|
| waarden: | - |
| Type: | Low Pass |
| Technologie: | RC |
| Size / Dimension: | - |
| Serie: | PLC |
| Resistance - Channel (Ohm): | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | - |
| Andere namen: | PSR-FTB/1.5/11.5 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 55°C |
| Aantal kanalen: | 2 |
| montage Type: | DIN Rail |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2904476 |
| Hoogte: | - |
| filter Order: | 2nd |
| Uitgebreide beschrijving: | RC EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel 15mA |
| ESD-bescherming: | Yes |
| Beschrijving: | FILTER RC ESD DIN RAIL |
| Actueel: | 15mA |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| verzwakking Value: | - |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |