Kopen 2SD21840RA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 150V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 25mA, 500mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | MT-2-A1 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | 3-SIP |
| Andere namen: | 2SD21840RACT |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SD21840RA |
| Frequentie - Transition: | 90MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 150V 1A 90MHz 1W Through Hole MT-2-A1 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 150V 1A MT-2 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 120 @ 100mA, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |