Kopen 2SD21850RL met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 50mA, 1A |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | MiniP3-F1 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-243AA |
| Andere namen: | 2SD2185-(TX) 2SD2185-TX 2SD218500L 2SD218500LTR 2SD218500LTR-ND 2SD21850RLTR 2SD2185TR 2SD2185TR-ND |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SD21850RL |
| Frequentie - Transition: | 120MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 3A 120MHz 1W Surface Mount MiniP3-F1 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 50V 3A MINI-PWR |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 120 @ 200mA, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 3A |
| Email: | [email protected] |