350VXH270MEFC30X25
Onderdeel nummer:
350VXH270MEFC30X25
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Data papier:
1.350VXH270MEFC30X25.pdf2.350VXH270MEFC30X25.pdf
Invoering
Kopen 350VXH270MEFC30X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:VXH
Ripple Current:1.34A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:350VXH270MEFC30X25
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Capaciteit:270µF