350VXH560MEFC35X40
Onderdeel nummer:
350VXH560MEFC35X40
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Data papier:
1.350VXH560MEFC35X40.pdf2.350VXH560MEFC35X40.pdf
Invoering
Kopen 350VXH560MEFC35X40 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:VXH
Ripple Current:2.13A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:350VXH560MEFC35X40
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Capaciteit:560µF