Kopen 35TRV2200M16X21.5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 35V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | TRV |
| Ripple Current: | 1.2A @ 120Hz |
| Andere namen: | 1189-3564-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 35TRV2200M16X21.5 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 41 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 2200µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD |
| Capaciteit: | 2200µF |