35TWL220MEFC10X16
Onderdeel nummer:
35TWL220MEFC10X16
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
1.35TWL220MEFC10X16.pdf2.35TWL220MEFC10X16.pdf
Invoering
Kopen 35TWL220MEFC10X16 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:TWL
Ripple Current:420mA
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:35TWL220MEFC10X16
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.689" (17.50mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:220µF