400BXC1R5MEFC10X12.5
400BXC1R5MEFC10X12.5
Onderdeel nummer:
400BXC1R5MEFC10X12.5
Beschrijving:
CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Data papier:
1.400BXC1R5MEFC10X12.5.pdf2.400BXC1R5MEFC10X12.5.pdf
Invoering
Kopen 400BXC1R5MEFC10X12.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:BXC
Ripple Current:20mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:400BXC1R5MEFC10X12.5
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.571" (14.50mm)
Uitgebreide beschrijving:1.5µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:1.5µF