400CXW180MEFC16X50
400CXW180MEFC16X50
Onderdeel nummer:
400CXW180MEFC16X50
Beschrijving:
CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
Data papier:
1.400CXW180MEFC16X50.pdf2.400CXW180MEFC16X50.pdf
Invoering
Kopen 400CXW180MEFC16X50 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:CXW
Ripple Current:1.08A
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:400CXW180MEFC16X50
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:180µF