400CXW18MEFR8X30
400CXW18MEFR8X30
Onderdeel nummer:
400CXW18MEFR8X30
Beschrijving:
CAP ALUM 18UF 20% 400V T/H
Data papier:
1.400CXW18MEFR8X30.pdf2.400CXW18MEFR8X30.pdf
Invoering
Kopen 400CXW18MEFR8X30 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:CXW
Ripple Current:190mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:1189-3229
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:400CXW18MEFR8X30
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:18µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 18UF 20% 400V T/H
Capaciteit:18µF