4605X-AP1-104LF
Onderdeel nummer:
4605X-AP1-104LF
Beschrijving:
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 5SIP
Data papier:
4605X-AP1-104LF.pdf
Invoering
Kopen 4605X-AP1-104LF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±2%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:5-SIP
Size / Dimension:0.498" L x 0.098" W (12.65mm x 2.49mm)
Serie:4600X
Weerstand (Ohm):100k
Vermogen per Element:200mW
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:5-SIP
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Aantal weerstanden:4
Aantal Pins:5
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:4605X-AP1-104LF
Hoogte - Zittend (Max):0.200" (5.08mm)
Uitgebreide beschrijving:100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 5-SIP
Beschrijving:RES ARRAY 4 RES 100K OHM 5SIP