50VXG8200MEFCSN30X50
Onderdeel nummer:
50VXG8200MEFCSN30X50
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP
Data papier:
1.50VXG8200MEFCSN30X50.pdf2.50VXG8200MEFCSN30X50.pdf
Invoering
Kopen 50VXG8200MEFCSN30X50 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:VXG
Ripple Current:3.63A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:50VXG8200MEFCSN30X50
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:8200µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP
Capaciteit:8200µF