50YXJ220M10X16
50YXJ220M10X16
Onderdeel nummer:
50YXJ220M10X16
Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.50YXJ220M10X16.pdf2.50YXJ220M10X16.pdf
Invoering
Kopen 50YXJ220M10X16 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:YXJ
Ripple Current:1.05A
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:1189-1770
50YXJ220M10X16-ND
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:50YXJ220M10X16
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:84 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.689" (17.50mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:220µF