50YXJ22MT15X11
Onderdeel nummer:
50YXJ22MT15X11
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.50YXJ22MT15X11.pdf2.50YXJ22MT15X11.pdf
Invoering
Kopen 50YXJ22MT15X11 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:YXJ
Ripple Current:99mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:50YXJ22MT15X11
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.079" (2.00mm)
Impedantie:700 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:22µF