Kopen 564R30GAT33 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 3000V (3kV) |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Dikte (Max): | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | X7R |
| Size / Dimension: | 0.331" Dia (8.40mm) |
| Serie: | Cera-Mite 564R |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Temperatuur: | -25°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 564R30GAT33 |
| lead Style: | Straight |
| Afstand tussen de draden: | 0.252" (6.40mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.520" (13.20mm) |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 330pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc |
| Beschrijving: | CAP CER 330PF 3KV X7R RADIAL |
| Capaciteit: | 330pF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |