Kopen 72V255LA10PFG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 64-TQFP (14x14) |
| Serie: | 72V |
| retransmit Capability: | Yes |
| Programmeerbare Flags Ondersteuning: | Yes |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 64-LQFP |
| Andere namen: | IDT72V255LA10PFG IDT72V255LA10PFG-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Geheugen grootte: | 144K (8K x 18) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 72V255LA10PFG |
| Functie: | Synchronous |
| FWFT Ondersteuning: | Yes |
| Expansion Type: | Depth, Width |
| Beschrijving: | IC FIFO SS 8192X18 10NS 64-TQFP |
| Datasnelheid: | 100MHz |
| Current - Supply (Max): | 55mA |