Kopen 74271358 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Round |
|---|---|
| Serie: | WE-NCF |
| ratings: | - |
| Buitenafmeting: | 2.362" W x 1.791" H (60.00mm x 45.50mm) |
| Andere namen: | 732-3642 |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal: | 4W620 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 74271358 |
| Lengte: | 0.591" (15.00mm) |
| Binnenmaat: | 1.082" Dia (27.50mm) |
| Impedantie @ Frequentie: | 98 Ohm @ 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clamp Chassis Mount Ferrite Core 98 Ohm @ 100MHz ID 1.082" Dia (27.50mm) OD 2.362" W x 1.791" H (60.00mm x 45.50mm) Length 0.591" (15.00mm) |
| Ontwerp: | Clamp |
| Beschrijving: | FERRITE CORE 98 OHM CLAMP 27.5MM |
| Email: | [email protected] |