Kopen 7427155 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Round |
|---|---|
| Serie: | Star-Ring |
| ratings: | - |
| Buitenafmeting: | 2.165" W x 1.732" H (55.00mm x 44.00mm) |
| Andere namen: | 732-1511 |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal: | 4W620 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 7427155 |
| Lengte: | 0.787" (20.00mm) |
| Binnenmaat: | 1.062" Dia (27.00mm) |
| Impedantie @ Frequentie: | 110 Ohm @ 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Hinged (Snap On), Key Required Chassis Mount Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 1.062" Dia (27.00mm) OD 2.165" W x 1.732" H (55.00mm x 44.00mm) Length 0.787" (20.00mm) |
| Ontwerp: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Beschrijving: | FERRITE CORE 110 OHM HINGED 27MM |
| Email: | [email protected] |