Kopen 8T349316NLGI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.3 V ~ 2.7 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Leverancier Device Pakket: | 52-VFQFPN (8x8) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 2:16 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 52-VFQFN Exposed Pad |
| uitgang: | LVDS |
| Andere namen: | 800-3199-5 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 8T349316NLGI |
| Invoer: | HCSL, HSTL, LVPECL, LVTTL |
| Frequentie - Max: | 1GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1GHz 52-VFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 1:16 LVDS 52VFQFPN |
| Email: | [email protected] |