Kopen AHEF050 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 32V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 3s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.291" Dia x 0.130" W (7.40mm x 3.30mm) |
| Serie: | PolySwitch®, AHEF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 1.1 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 350 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | AHEF050HF RF3055-000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | AHEF050 |
| Afstand tussen de draden: | 0.199" (5.05mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.500" (12.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 32V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 0.5A HOLD |
| Current - Trip (It): | 1A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 500mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |