ALZ11B48
ALZ11B48
Onderdeel nummer:
ALZ11B48
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V
Data papier:
ALZ11B48.pdf
Invoering
Kopen ALZ11B48 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):33.6 VDC
Turn Off Voltage (Min):4.8 VDC
Klemtype:PC Pin
switching Voltage:440VAC - Max
Serie:ALZ
release Time:5ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Tube
Andere namen:255-4092-5
ALZ11B48-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
opereren Time:15ms
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ALZ11B48
Kenmerken:Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Through Hole
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V
Contact Rating (Current):16A
Contact Material:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier:SPDT (1 Form C)
coil Voltage:48VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:5.76 kOhms
coil Vermogen:400 mW
coil Current:8.3mA