ALZ11F12W
ALZ11F12W
Onderdeel nummer:
ALZ11F12W
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Data papier:
ALZ11F12W.pdf
Invoering
Kopen ALZ11F12W met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):8.4 VDC
Turn Off Voltage (Min):1.2 VDC
Klemtype:PC Pin
switching Voltage:440VAC - Max
Relaistype:General Purpose
Packaging:Bulk
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ALZ11F12W
Kenmerken:Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Contact Rating (Current):16A
Contact Material:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier:SPDT (1 Form C)
coil Voltage:12VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:360 Ohms
coil Vermogen:400 mW
coil Current:33.3mA