AN80L48RMS
Onderdeel nummer:
AN80L48RMS
Beschrijving:
IC REG LDO 4.8V 0.15A MINI5D
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18118 Pieces
Data papier:
AN80L48RMS.pdf
Invoering
Kopen AN80L48RMS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:4.8V
Voltage - Input:5.2 V ~ 14.5 V
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Temperatuur:-30°C ~ 85°C
Fabrikant Onderdeelnummer:AN80L48RMS
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 4.8V 150mA MINI-5D
Beschrijving:IC REG LDO 4.8V 0.15A MINI5D
Current - Output:150mA
Current - Limit (Min):180mA