Kopen AO4264_101 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SO |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 11 mOhm @ 12A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 3.1W (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | AO4264_101 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 2007pF @ 30V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 20nC @ 4.5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 60V 12A (Ta) 3.1W (Ta) Surface Mount 8-SO |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 4.5V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 60V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 60V 8SOIC |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 12A (Ta) |
| Email: | [email protected] |