Kopen AO7405 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1.4V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | SC-70-6 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 150 mOhm @ 1.6A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 350mW (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Andere namen: | 785-1087-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | AO7405 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 409pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 5.06nC @ 4.5V |
| FET Type: | P-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | P-Channel 30V 1.4A (Ta) 350mW (Ta) Surface Mount SC-70-6 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 30V |
| Beschrijving: | MOSFET P-CH 30V 1.4A SC70-6 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 1.4A (Ta) |
| Email: | [email protected] |