APT106N60B2C6
APT106N60B2C6
Onderdeel nummer:
APT106N60B2C6
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
MOSFET N-CH 600V 106A TO-247
Data papier:
APT106N60B2C6.pdf
Invoering
Kopen APT106N60B2C6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:3.5V @ 3.4mA
Vgs (Max):±20V
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:T-MAX™ [B2]
Serie:CoolMOS™
Rds On (Max) @ Id, VGS:35 mOhm @ 53A, 10V
Vermogensverlies (Max):833W (Tc)
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-247-3 Variant
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:APT106N60B2C6
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:8390pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:308nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 600V 106A (Tc) 833W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2]
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan):10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):600V
Beschrijving:MOSFET N-CH 600V 106A TO-247
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:106A (Tc)