Kopen APT25GF120JCU2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 3.7V @ 15V, 25A |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-227 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 227W |
| Verpakking / doos: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Temperatuur: | - |
| NTC Thermistor: | No |
| montage Type: | Chassis, Stud Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | APT25GF120JCU2 |
| Input capaciteit (Cies) @ Vce: | 1.65nF @ 25V |
| Invoer: | Standard |
| IGBT Type: | NPT |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT Module NPT Single 1200V 45A 227W Chassis, Stud Mount SOT-227 |
| Beschrijving: | MOD IGBT NPT SIC CHOPPER SOT227 |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 250µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 45A |