APT30GP60BG
APT30GP60BG
Onderdeel nummer:
APT30GP60BG
Beschrijving:
IGBT 600V 100A 463W TO247
Data papier:
APT30GP60BG.pdf
Invoering
Kopen APT30GP60BG met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic:2.7V @ 15V, 30A
Test conditie:400V, 30A, 5 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C:13ns/55ns
Schakelen Energy:260µJ (on), 250µJ (off)
Leverancier Device Pakket:TO-247 [B]
Serie:POWER MOS 7®
Vermogen - Max:463W
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-247-3
Andere namen:APT30GP60BGMP
APT30GP60BGMP-ND
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:APT30GP60BG
Input Type:Standard
IGBT Type:PT
Gate Charge:90nC
Uitgebreide beschrijving:IGBT PT 600V 100A 463W Through Hole TO-247 [B]
Beschrijving:IGBT 600V 100A 463W TO247
Current - Collector Pulsed (ICM):100A
Current - Collector (Ic) (Max):100A