Kopen APTGT150DA120G met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.1V @ 15V, 150A |
| Leverancier Device Pakket: | SP6 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 690W |
| Verpakking / doos: | SP6 |
| Temperatuur: | - |
| NTC Thermistor: | No |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | APTGT150DA120G |
| Input capaciteit (Cies) @ Vce: | 10.7nF @ 25V |
| Invoer: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 220A 690W Chassis Mount SP6 |
| Beschrijving: | IGBT 1200V 220A 690W SP6 |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 350µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 220A |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |