Kopen APTGT300DU170G met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1700V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.4V @ 15V, 300A |
| Leverancier Device Pakket: | SP6 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1660W |
| Verpakking / doos: | SP6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Thermistor: | No |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | APTGT300DU170G |
| Input capaciteit (Cies) @ Vce: | 26.5nF @ 25V |
| Invoer: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT Module Trench Field Stop Dual, Common Source 1700V 400A 1660W Chassis Mount SP6 |
| Beschrijving: | IGBT TRENCH DUAL SOURCE 1700V SP |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 750µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 400A |
| Configuratie: | Dual, Common Source |
| Email: | [email protected] |