Kopen AS3691A-ZQFT met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | - |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | - |
| Voltage - Output: | 15V |
| Type: | Linear |
| topologie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 24-QFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 174960009 174960024 AS3691AZQFT |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | AS3691A-ZQFT |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 4 Output Linear 400mA 24-QFN (4x4) |
| dimmen: | - |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER LINEAR 400MA 24QFN |
| Current - Output / Channel: | 400mA |
| toepassingen: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |