Kopen AS3691B-ZTSP met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | - |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | - |
| Voltage - Output: | 15V |
| Type: | Linear |
| topologie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | 174960016 174960019 |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | AS3691B-ZTSP |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 4 Output Linear 400mA 20-TSSOP-EP |
| dimmen: | - |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER LIN 400MA 20TSSOP |
| Current - Output / Channel: | 400mA |
| toepassingen: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |