Kopen B25835K7115K7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 1700V (1.7kV) |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Serie: | B25835 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B25835K7115K 7 B25835K7115K007 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B25835K7115K7 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.1µF ±10% Film Capacitor 1700V (1.7kV) Radial, Can |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | - |
| Beschrijving: | CAP FILM 1.1UF 1.7KVAC CHAS MT |
| Capaciteit: | 1.1µF |