Kopen B25835M1684K7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 2100V (2.1kV) |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | Quick Connect Tab - 0.248" (6.30mm) |
| Size / Dimension: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Serie: | B25835 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B25835M1684K 7 B25835M1684K007 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B25835M1684K7 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 3.740" (95.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.68µF ±10% Film Capacitor 2100V (2.1kV) Radial, Can |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | - |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.68UF 2.1KVAC QC TERM |
| Capaciteit: | 0.68µF |