B32560J1104J189
Onderdeel nummer:
B32560J1104J189
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC 2DIP
Data papier:
B32560J1104J189.pdf
Invoering
Kopen B32560J1104J189 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:-
Serie:SilverCap™ B32560
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2-DIP
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32560J1104J189
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.1µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC 2DIP
Capaciteit:0.1µF