B32560J8103J
B32560J8103J
Onderdeel nummer:
B32560J8103J
Beschrijving:
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC 2DIP
Data papier:
B32560J8103J.pdf
Invoering
Kopen B32560J8103J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:400V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.354" L x 0.150" W (9.00mm x 3.80mm)
Verpakking / doos:2-DIP
Andere namen:495-6840
B32560J8103J-ND
B32560J8103J000
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32560J8103J
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.295" (7.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:10000pF ±5% Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 10000PF 5% 630VDC 2DIP
Capaciteit:10000pF