B32560J8122J
Onderdeel nummer:
B32560J8122J
Beschrijving:
CAP FILM 1200PF 5% 630VDC 2DIP
Data papier:
B32560J8122J.pdf
Invoering
Kopen B32560J8122J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:400V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:-
Verpakking / doos:2-DIP
Andere namen:B32560J8122J000
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32560J8122J
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1200pF ±5% Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 1200PF 5% 630VDC 2DIP
Capaciteit:1200pF