B32652A2102K189
B32652A2102K189
Onderdeel nummer:
B32652A2102K189
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL
Data papier:
B32652A2102K189.pdf
Invoering
Kopen B32652A2102K189 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:2000V (2kV)
Nominale spanning - AC:700V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Serie:B32652
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32652A2102K189
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.413" (10.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1000pF ±10% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL
Capaciteit:1000pF