B32652A2152J
B32652A2152J
Onderdeel nummer:
B32652A2152J
Beschrijving:
CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL
Data papier:
B32652A2152J.pdf
Invoering
Kopen B32652A2152J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:2000V (2kV)
Nominale spanning - AC:700V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Serie:B32652
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-1377
B32652A2152J000
B32652A2152J000-ND
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32652A2152J
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1500pF ±5% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1500PF 5% 2KVDC RADIAL
Capaciteit:1500pF