B32653A6224K
B32653A6224K
Onderdeel nummer:
B32653A6224K
Beschrijving:
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Data papier:
B32653A6224K.pdf
Invoering
Kopen B32653A6224K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:250V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Serie:B32653
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-4192
B32653A6224K000
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32653A6224K
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.650" (16.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.22µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Capaciteit:0.22µF