B32653A683K189
B32653A683K189
Onderdeel nummer:
B32653A683K189
Beschrijving:
CAP FILM 0.068UF 10% 1KVDC RAD
Data papier:
B32653A683K189.pdf
Invoering
Kopen B32653A683K189 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:250V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
Serie:B32653
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B32653A 683K189
B32653A0683K189
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32653A683K189
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.591" (15.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.068µF ±10% Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.068UF 10% 1KVDC RAD
Capaciteit:0.068µF